انتها همکاری کاراته روسیه با مربی ایرانی، روحانی و پیشنهادات تازه

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران، حسین روحانی پاییز 1398 با عقد قراردادی تا سرانجام بازی های المپیک توکیو به عنوان سرمربی تیم ملی کاراته روسیه کار خود را شروع کرد. با تعویق یک ساله بازی های المپیک وی همچنان در روسیه ماند و شاگردان خود را برای حضور در این بازی ها آماده می کرد که کرونا مانع حضور وی و شاگردش در توکیو شد.

انتها همکاری کاراته روسیه با مربی ایرانی، روحانی و پیشنهادات تازه

روحانی با این وجود در مسابقات قهرمانی دنیا نیز راهنمایی تیم ملی روسیه را برعهده داشت و با این تیم نتایج خوبی کسب کرد. قرارداد وی با انتها این رقابتها نیز به به اتمام رسید و به تهران بازگشت.

این مربی ایرانی در خصوص مدت قرارداد خود به خبرنگاران گفت: قرار بود تا بازی های المپیک این مسئولیت را داشته باشم، ولی اعلام زمان برگزاری مسابقات قهرمانی دنیا باعث شد تا این رقابتهای مهم را نیز پشت سر گذاشته و در ادامه با انتها مدت قرارداد به تهران بازگشتم.

وی در خصوص عملکرد خود در روسیه هم گفت: برنامه کاری و نتایجی که در این تیم کسب کردم و حتی سطح فنی کاراته روسیه قبل و بعد از حضور حسین روحانی بیانگر عملکرد من است. چندان نیازی به شرح نمی بینیم، چرا که همه چیز معین است.

روحانی در خصوص ادامه همکاری با روسیه و یا پیشنهادات نو گفت: در روسیه که دیگر فعالیتی نخواهم داشت ولی دو پیشنهاد دارم که در حال آنالیز شرایط هستم. دو سال سخت در روسیه کار کردم و در شرایط فعلی فقط می خواهم استراحت کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1400 بروزرسانی: 6 بهمن 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 2060

به "انتها همکاری کاراته روسیه با مربی ایرانی، روحانی و پیشنهادات تازه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها همکاری کاراته روسیه با مربی ایرانی، روحانی و پیشنهادات تازه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید