نیروهای عراقی 4 عنصر تکفیری داعش را بازداشت کردند

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق در شهر بصره عراق همچنان ادامه دارد. نیروهای عراقی در جریان این عملیات دستاوردهایی را تا به امروز محقق ساخته اند.

نیروهای عراقی 4 عنصر تکفیری داعش را بازداشت کردند

بر اساس این گزارش، نیروهای عراقی که از روز گذشته چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق را شروع نموده اند، پیروز شدند 4 عنصر تکفیری را که پیشتر هم تحت تعقیب بودند، شناسایی نموده و آنها را بازداشت نمایند.

اکرم صدام مدنف فرمانده عملیات بصره دیروز دوشنبه ضمن تأیید خبر شروع چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق در این شهر، گفت: هدف اصلی و اساسی از این عملیات مقابله با بقایای عناصر داعش است.

فرمانده عملیات بصره در ادامه مطرح کرد: نیروهای عراقی در ساعات نخست شروع چهارمین مرحله از عملیات وعده صادق توانستند تعدادی از عناصرِ تحت تعقیب را شناسایی و بازداشت نمایند. اخبار این عملیات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

پیشتر نیز فرمانده عملیات بصره از پیروزیت آمیز بودن مرحله سوم عملیات وعده صادق در این شهر خبر داده بود. وی گفته بود: در جریان مرحله سوم عملیات وعده صادق شمار زیادی از تکفیریها بازداشت و مقادیر بسیاری از تسلیحات و تجهیزات نظامی آنها کشف و ضبط شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1523

به "نیروهای عراقی 4 عنصر تکفیری داعش را بازداشت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای عراقی 4 عنصر تکفیری داعش را بازداشت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید