نگرانی پرسپولیسی ها از داوری دربی

به گزارش مجله آراد، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال از سرپرست این فدراسیون خواست تا با دقت ببشتری عوامل برگزاری مسابقه داربی از جمله داوران کارشان را انجام دهند تا شائبه ای ایجاد نشود.

نگرانی پرسپولیسی ها از داوری دربی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس صبح امروز با ارسال نامه ای رسمی به فدراسیون فوتبال از بهاروند به عنوان سرپرست این فدراسیون خواست تا نگرانی های این باشگاه درباره داوری را رفع کند.

در این نامه آمده است: با توجه به اظهارات گزینه داوری داربی که گفته بود انتخاب اول کمیته داوران بوده، اما آقای بهاروند راسا داور بازی را تغییر داده است و در ادامه با توجه به اظهارات آقای صفیری، رئیس کمیته داوران که عنوان نموده بود داور داربی به وسلیه فدراسیون تغییر نموده و این کمیته مسئولیت آن را نمی پذیرد و البته با توجه به اشتباهات داوری در بعضی از دیدارهای اخیر لیگ برتر طرفداران باشگاه پرسپولیس نسبت به بازی فردا نگران هستند.

از این رو از فدراسیون فوتبال خواهشمندیم تدابیری اتخاذ کند تا عوامل برگزاری مسابقه علی الخصوص داوران دقت بیشتری در انجام وظایف خود به خرج دهند تا هر گونه شائبه برای زیر سوال بردن جوانمردانه بودن بازی از بین برود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1302

به "نگرانی پرسپولیسی ها از داوری دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی پرسپولیسی ها از داوری دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید