نمایندگی بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها در خاش راه اندازی شد

به گزارش مجله آراد، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته سالمند و نیازمند نمایندگی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در شهرستان خاش سیستان و بلوچستان با هدف محرومیت زدایی، کمک رسانی و خدمات رسانی به نیازمندان و ایتام برای اولین بار به عنوان تنها خیریه رسمی در این شهرستان افتتاح شد.

نمایندگی بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها در خاش راه اندازی شد

معصومه هوشیار مدیر بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در شهرستان خاش در گفت و گو با خبرنگاران بیان نمود: حضور خیران و گروه های جهادی در منطقه فرصتی ارزشمند برای تشویق افراد سرمایه دار و جذب خیران بومی در راستای حمایت از محرومان جامعه به شمار می رود.

وی اضافه کرد: کمک به اقشار مستضعف و مستمندان یک نعمت و لطف الهی بوده که انسان های نیکوکار و نوعدوست برای رسیدن به سعادت در دنیا و آخرت و جلب رضایت پروردگار متعال تلاش می کنند.

هوشیار با تاکید بر اینکه شناسایی محرومان و مستمندان از وظایف تمام دلسوزان جامعه است اظهارکرد: ایجاد این کنندگی از بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها یکی از نیازهای مهم در این شهرستان محروم و مرزی محسوب می شود.

وی گفت: 2000 بسته لوازم التحریر، 15 سری جهیزیه، 600 بسته غذایی و بهداشتی و سایر اقلام و کارت هدیه بین نیازمندان و ایتام این شهرستان در روز افتتاح توزیع شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1359

به "نمایندگی بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها در خاش راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگی بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها در خاش راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید