محمود شیعی: درباره قانون بازنشستگی منتظر تصمیم نهادهای مسئول هستیم، تراکتورسازی نباید بیانیه می داد

به گزارش مجله آراد، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال نهادی غیر دولتی است و الان هم منتظریم تا تصمیم نهایی از سوی نهادهای بالادستی گرفته گردد.

محمود شیعی: درباره قانون بازنشستگی منتظر تصمیم نهادهای مسئول هستیم، تراکتورسازی نباید بیانیه می داد

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله آراد، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال پیکان مقابل تراکتورسازی گفت: بازی خوبی بود اما نباید می باختیم. بازی دست ما بود و حتی توپ را به تیر دروازه هم زدیم و در چند صحنه نیز فروزان عکس العمل های خوبی داشت. من به علیرضا اسدی (مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی) هم گله کردم که نباید قبل از بازی درباره داوری بیانیه می دادند، این رفتارها بازی را سیاسی می نماید. در هر صورت ما بازی را باختیم و به تراکتورسازی تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه راه هم موفق باشند.

مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد اینکه آیا به نظرش داوری در این دیدار مسئله ای داشته است، گفت: اصل داوری ما سالم است، شاید داوران اشتباه نمایند، اما داوری ها سالم است. مثل قبل در این فصل دغدغه داوری ها را نداریم و می دانیم داوری ها سالم است. جلالی به عنوان سرمربی حق دارد در مورد داوری بحث کند، اما من چنین حقی ندارم. آقای رفعتی رئیس جدید دپارتمان داوری یاری می نماید تا وضعیت بهتر گردد. من به کمیته داوران خوشبینم و همین که نیت آنها این است که سالم سوت بزنند، خوب است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد موضوع بازنشستگی مدیران فوتبالی گفت: ما یک مجمع عمومی و غیر دولتی هستیم و الان هم منتظریم تا اینکه یک تصمیم از سوی نهادهای بالادستی گرفته گردد.

شیعی در مورد اینکه آیا مهدی تاج طبق قانون نباید بعد از تاریخ 24 آبان ماه فعالیتی داشته باشد، توضیح داد: چنین چیزی را نه دیده ام و نه شنیده ام.

مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد اینکه آیا با توجه به قانون بازنشستگی آیا خطر تعلیق فدراسیون فوتبال را تهدید می نماید یا خیر؟ گفت: وزارت ورزش و جوانان باید در این مورد تصمیم بگیرد. باید قانون رعایت گردد، اگر تصمیم گرفته گردد که رئیس فدراسیون فوتبال برود، این اتفاق باید بیفتد، حتی اگر این تصمیم برای من گرفته گردد.

شیعی در پاسخ به این پرسش که آیا او تمایلی برای ریاست فدراسیون فوتبال دارد یا خیر مطرح نمود: چنین چیزی نیست. اگر قانون بازنشسته ها اجرا گردد، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم از اکثریت می افتد، آن هم در این وضعیت که فوتبال ما درگیر جام ملت های آسیا و مسائل مهم دیگر است. به طور مثال کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال است و اشخاص دیگر هم مسئولیت های دارند. واقعاً باید تمهیداتی اندیشیده گردد که آسیب آن به حداقل برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 86

به "محمود شیعی: درباره قانون بازنشستگی منتظر تصمیم نهادهای مسئول هستیم، تراکتورسازی نباید بیانیه می داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود شیعی: درباره قانون بازنشستگی منتظر تصمیم نهادهای مسئول هستیم، تراکتورسازی نباید بیانیه می داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید