محله های پرخطر کرونایی تفت کدامند؟

به گزارش مجله آراد، سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی 50 منطقه پرخطر براساس تردد بیماران مبتلا به کرونا در تفت را اظهار داشت.

محله های پرخطر کرونایی تفت کدامند؟

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران و براساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی 50 منطقه پرخطر براساس تردد بیماران مبتلا به کرونا در تفت اعلام شد.

پرخطرترین محله ها براساس بیشترین میزان تردد بیماران کرونایی عبارتند از: بخش گاریزات، اروستای پیشکوه، شهرک شهید قدوسی، مزرعه نو، شهرک قدس، غیاث آباد، بازار امام و ...

با توجه به شیوع ویروس کرونا در مناطق مختلف شهر از مردم تقاضا می گردد تا از خروج غیر اضطراری از منزل به شدت خودداری نموده و در صورت اضطرار، هنگام خروج از منزل، همه الزامات بهداشتی پیشگیری از کرونا را طبق دستور العمل های وزارت بهداشت رعایت نمایند.

محلات ذکر شده مواردی هستند که افراد مبتلا به کرونا در ایام قبل از بستری تردد بیشتری داشته اند و از زرد تا قرمز این میزان تردد رو به افزایش است. مردم هنگام مراجعه به این محله های پرخطر حتماً موارد بهداشتی را با دقت تمام انجام دهید.

گفتنی است مردم می توانند با مراجعه به سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی محله های پرخطر شهر خود را از لحاظ تردد بیماران کرونایی را مشاهده نمایند.

4105

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1344

به "محله های پرخطر کرونایی تفت کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محله های پرخطر کرونایی تفت کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید