فال روزانه 1398، 10، 29

به گزارش مجله آراد، فال روزانه 98/10/29

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می گردد باید رویکرد جدیدی به زندگی داشته باشید و به رغم اینکه تا به امروز انسان منزوی و تنهایی بوده اید، در سال تولدتان به انسانی اجتماعی و مردم دار تبدیل شوید و از هم صحبتی بادیگران و یاری به آنها لذت ببرید. زمان آن رسیده که دست خود را روی زانو بگیرید و پله های موفقیت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. برای رسیدن به چنین رویکردی به نظر دیگران در زندگی خود اهمیت بدهید، اما به گونه ای زندگی کنید که تصمیم گیرنده نهایی شما باشید و عنان زندگی را به دست بگیرید. در رسیدن به موفقیت عجله نکنید و در ماه های اولی که با تولد شما آغاز می گردد، حتی لحظه ای دست از کوشش برندارید، زحمت هایی که می کشید در ماه تیر سال آینده به بار خواهد نشست و در این ماه اطرافیان قدردان کوشش شما خواهند بود. در شهریور سال آینده، فرد یا افرادی ساز مخالف با شما خواهند زد، اجازه ندهید این افراد برای شما مسئله ای درست نمایند و به آنها ثابت کنید که به هیچ کس اجازه نمی دهید شما را از هدف های تان دور کند. در سال تولدتان مهربانی را از قلم نیاندازید و با محبت به دیگران، جای خود را در دل دوستان و آشنایان باز کنید. اتفاق های بسیار فرخنده ای در آبان ماه سال آینده انتظار شما را می کشد و این اتفاقات خاطره خوشی از سال تولدتان را برای همواره در ذهن شما ماندگار می نماید. سالی که با تولدتان آغاز نموده اید را به گونه ای به انتها برسانید که کوله بار تجربه های این سال، چراغ راه سال های آینده زندگی تان باشد.

فال روزانه 1398، 10، 29

روز خوبی را شروع نموده اید و سرمایه ای که در گذشته برای انجام کاری اختصاص داده بودید، امروز به بار می نشیند و پول خوبی روانه حساب های بانکی تان خواهد شد. انسان باتدبیر و نکته سنجی هستید اما از اظهارنظر در جمع خودداری می کنید و این روحیه شما را به فردی ساکت و کم حرف تبدیل نموده است، اطرافیان را از دیدگاه های ارزشمند خود بی بهره نگذارید و از هر فرصتی برای اظهارنظر و هدایت دیگران یاری بگیرید. امروز ممکن است حرف ناخوشایندی از دهان شما بیرون آید و همسر یا عشق زندگی تان از این حرف حسابی رنجیده خاطر گردد، در نتیجه تا می توانید مواظب رفتار و گفتار خود باشید و امروز را به گونه ای به انتها برسانید که آب در دل همسر یا عشق زندگی تان تکان نخورد. از یاری به دیگران ابایی ندارید و از هر فرصتی برای دریافت دست دوستان و آشنایان بهره می گیرید، این روحیه امروز به یاری شما می آید و فردی که قبلاً به او یاری نموده اید، دست شما را برای حل مسائل می گیرد.

روز را با نگرانی و اضطراب شروع نموده اید و حال و روز خوشی ندارید، قبل از اینکه چنین روحیه ای روز شما را خراب کند، تصمیم بگیرید که فکری به حال نگرانی خود بردارید و نگرانی های خود را با سنگ صبورتان مطرح کنید و بار غصه ها را زمین بگذارید. به لحاظ سلامتی اوضاع خوبی ندارید و اگر مواظب سلامتی خودتان نباشید، در آینده زمین گیر خواهید شد، در نتیجه از امروز وقتی را برای رسیدگی به خودتان کنار بگذارید و بیشتر از گذشته، مواظب وجود نازنین تان باشید. به لحاظ اقتصادی با مسئله ای روبرو شده اید و پولی برای حل این مشکل کنار نگذاشته اید، این شرایط را برای عظیم ترهای فامیل شرح دهید و مطمئن باشید عظیمان فامیل شما را تنها نمی گذارند و این مشکل را به یاری آنها پشت سر خواهید گذاشت. قصد انجام کار جدیدی را دارید، اما در انجام این کار مردد هستید و هنوز تصمیم تان را نگرفته اید، در چنین شرایطی بهتر است با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و نظر آنها را جویا شوید. همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که مانند سابق به شما اهمیت نمی دهید و این رفتار شما را حسابی دلخور نموده است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که امروز رفتار عشق زندگی تان با شما تغییر می نماید و از امروز به بعد، اهمیت بیشتری به شما می دهد.

امروز از جایی که حتی فکرش را نمی کردید، پول خوبی به دست شما می رسد و به لطف این پول، مسائل اقتصادی تان را حل خواهید کرد. یکی از اعضای فامیل به مسئله ای بر خورده و امروز از شما درخواست یاری می نماید، دست این فرد را بگیرید و هرکاری که از دست تان می آید را برای ایشان انجام دهید. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع نموده اید و کار زیادی برای انجام دادن ندارید، این فرصت را غنیمت بدانید و در اوقات فراغت خود، سری به عظیمان فامیل بزنید و از آنها دلجویی نمایید. مدت ها است که رؤیایی مهم را دنبال می کنید و این رؤیا خواب و خوراک را از شما ربوده است، امروز شرایطی برای تحقق این رؤیا فراهم می گردد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و به آرزوی دیرینه خود جامه عمل بپوشانید.

امروز خبر فرخنده ای به دست شما می رسد، این خبر را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و زمینه شادی اهل منزل را محیا کنید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز با فردی روبرو می شوید و در نگاه اول عاشق وی خواهید شد. امروز یکی از دوستان قدیمی به دیدار شما می آید، این دیدار را غنیمت بدانید و تا می توانید با این دوست قدیمی خوش بگذرانید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. روز خوبی را به لحاظ اقتصادی شروع نموده اید و پولی به دست شما می رسد، اما این پول را باید خرج هزینه های منزل کنید و چیزی از آن برای پس انداز باقی نمی ماند.

با اطرافیان دم خور نمی شوید و اهل رفت و آمد نیستید، این روحیه نه تنها شما را به انسانی منزوی تبدیل نموده است، بلکه خیر شما به اطرافیان نمی رسد و دیگران شما را به عنوان فردی خودخواه می شناسند. امروز زمانی خوبی است که این روحیه را تغییر دهید و با اطرافیان رابطه ای صمیمی برقرار کنید و از هر فرصتی برای یاری به آنها بهره بگیرید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را شروع ننموده اید و اگر مواظب حساب و کتاب های تان نباشید، ضرر اقتصادی را تجربه خواهید کرد. مدتی است که همسر یا عشق زندگی تان را شگفت زده ننموده اید، امروز فرصت خوبی است که برنامه ای عاشقانه ترتیب دهید و به عشق زندگی تان ثابت کنید که قلب شما با عشق به ایشان در سینه می تپد. کاری عقب افتاده دارید و مدت زیادی است که انجام این کار به تعویق افتاده است، امروز فرصت فراغتی پیش خواهد داد و این زمان را به انجام کارهای عقب افتاده اختصاص دهید و اجازه ندهید کارهای گذشته به فردا موکول گردد.

روز را با ناراحتی و نگرانی شروع نموده اید و حوصله کسی را ندارید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و اگر مواظب اعصاب خود نباشید، احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و اطرافیان وجود دارد. روز خوبی برای کار کردن نیست و اگر شرایطش را دارید، کارها را زودتر از همواره انجام دهید و زمانی را با خودتان خلوت کنید و به آرامش برسید. به فکر پیشرفت هستید، اما راه و چاه موفقیت را نمی دانید و این رویکرد شما را از هم قطاران تان عقب انداخته است، نباید فراموش کنید که راز پیشرفت در افزایش مهارت های فردی نهفته است و با ارتقا توانایی های خود، یک سروگردن بالاتر از هم قطاران تان قرار بگیرید.

روز خوبی را شروع ننموده اید و گرفتار بستر بیماری هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این بیماری دوامی نخواهد داشت و با استراحت و مراجعه به پزشک، در کمتر از چیزی که فکرش را بکنید، کمر بیماری را خواهید شکست. به لحاظ اقتصادی اوضاع خوبی دارید، اما اهل پس انداز نیستید و به جای اینکه اندوخته ای کنار بگذارید، از هر فرصتی برای ولخرجی بهره می گیرید. امروز تصمیم بگیرید که این رویکرد را کنار بگذارید، در غیر این صورت با ورشکستگی و بی پولی فاصله چندانی نخواهید داشت. انسان منطقی و عاقلی هستید و اعضای خانواده شما را به عنوان حلال مسائل می شناسند، این روحیه امروز به یاری شما می آید و مشاجره ای که بین اعضای خانواده ایجاد شده را با درایت و منطق حل کنید. مسافرتی تفریحی یا کاری را در پیش رو دارید، در این مسافرت به شما خوش خواهد گذشت و کوله باری از تجربه بدست می آورید. اهمیت زیادی به حل مسائل دیگران می دهید و این روحیه شما را از حل گرفتاری های خودتان عقب انداخته است، اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و در کنار توجهی که به دیگران دارید، از امروز تصمیم بگیرید که با اولویت بندی بیشتری مسائل را حل کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه های خاصی برای شما ترتیب داده و می خواهد به شما ثابت کند که صندلی خاصی در قلب ایشان دارید.

پولی از یکی از اعضای خانواده یا آشنایان قرض گرفته اید و موعد پرداخت این پول سر رسیده است، اما پولی برای پرداخت بدهی خود ندارید، پیشنهاد می کنیم حتی اگر از زیر سنگ هم شده این پول را فراهم کنید، در غیر این صورت، فردی که از ایشان پول قرض نموده اید، برای شما دردسرهای زیادی درست می نماید و آبروریزی به راه می اندازد. به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت شده اید، این شرایط را مغتنم بدانید و با حضور در این مراسم، ارتباط های بیشتری پیدا کنید و با افراد مهم و سرشناس آشنا شوید. مدتی است که مانند سابق به عظیم ترهای فامیل و پدر و مادرتان رسیدگی نمی کنید، قبل از اینکه این شرایط زمینه دلخوری عظیمان فامیل را فراهم کند، در اولین فرصت سری به آنها بزنید و با دلجویی از عظیم ترها، به آنها ثابت کنید که همواره و در هر حال، به فکر آنها هستید. میان شما و همسر یا عشق زندگی تان شکرآب شده و رابطه خوبی با یکدیگر ندارید، این شرایط دوام زیادی پیدا نخواهد کرد و رابطه شما و عشق زندگی تان بهبود پیدا می نماید.

امروز با فردی سالک و عابد روبرو می شوید، دلمشغولی های خود را با این فرد درمیان بگذارید و برای کاهش نگرانی ها و اضطراب های روزمره خود از ایشان یاری بگیرید. به لحاظ کاری روز شلوغی را شروع ننموده اید و زمان مناسبی است که وقت بیشتری در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به اهل منزل ثابت کنید که از بودن در کنار آنها لذت می برید. انسان عجولی هستید و در انجام کارها عجله می کنید، به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و قبل از اینکه چنین روحیه ای شما را به دردسر بیاندازد، عجله را کنار بگذارید و تصمیم های مهم زندگی را با آرامش و تفکر اتخاذ نمایید. فردی میخواهد میان شما و همسر یا عشق زندگی تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد به نیت شوم خود برسد، وی را شناسایی کنید و به ایشان بفهمانید که هیچ چیزی در جهان میان شما و عشق زندگی تان فاصله نخواهد انداخت. به لحاظ فکری، ذهن آشفته ای دارید و لحظه ای از افکار منفی فارغ نمی شوید. امروز زمان خوبی است که با مراقبه و انجام کارهای مذهبی، فکرهای منفی را از ذهن تان بیرون کنید.

سبک زندگی ناسالمی دارید و شب ها تا دیروقت با دوستان و رفقا بیرون از منزل سپری می کنید، این رویکرد نه تنها به لحاظ اقتصادی شرایط شما را به خطر می اندازد، بلکه سلامتی و اعتبار شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که شب ها زودتر به منزل بیایید و به جای تفریح و خوش گذرانی با دوستان، زندگی را جدی بگیرید و بیشتر به فکر کار و کوشش باشید. انسان رویاپرداز و خیال بافی هستید و زندگی را جدی نمی گیرید، قبل از اینکه این روحیه باعث جلو افتادن همقطاران تان از شما گردد، امروز فرصتی را جهت طرح نقشه های واقع گرایانه برای آینده خود کنار بگذارید و با برنامه های کاربردی و قابل اجرا، آینده تان را تضمین نمایید. امروز صبح که از خواب بلند شده اید جهان را به رنگ عشق و محبت می بینید و احساس می کنید که از همواره عاشق تر هستید. این احساس را با همسر یا عشق زندگی تان درمیان بگذارید و شب و روزی عاشقانه را سپری نمایید.

امروز با مشکل اقتصادی روبرو خواهید شد و به رغم اینکه اندوخته ای برای روز مبادا کنار گذاشته اید، نمی خواهید از این اندوخته برای حل مسائل اقتصادی خود یاری بگیرید. اما چاره ای ندارید و مطمئن باشید جای خالی اندوخته ای که امروز با آن مشکل اقتصادی خود را حل می کنید، در آینده پُر خواهد شد. دوستان ناباب زیادی دارید و رفاقت با این افراد شما را از جهت درست زندگی دور نموده است، از امروز تصمیم بگیرید که رفیق ناباب را کنار بگذارید و دوستان جدیدی پیدا کنید که سبک زندگی سالمی را دنبال می نمایند. راهی سفری هستید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما از این سفر دست خالی بر نمی گشت و کوله باری از تجربه در این سفر برای شما به یادگار می ماند.

روز شلوغی را شروع نموده اید و کارهای زیادی روی سر شما تلنبار شده است، اما نگران نباشید چرا که انرژی و نشاط خوبی در طول روز خواهید داشت و به لطف این انرژی، کارها و مسائل را یکی پس از دیگری از سر راه می دارید. امروز احتمال سرقت اموال شما وجود دارد، در نتیجه شش دانگ حواس تان را جمع کنید و تا می توانید مواظب مال و منال تان باشید. امروز با فردی برخورد خواهید کرد و این فرد زمینه دلخوری و ناراحتی شما را ایجاد می نماید، در نتیجه بهتر است بیش از حد با این فرد مشاجره نکنید و اجازه ندهید این دلخوری روزتان را خراب کند. علاقه ای به حضور در جمع ندارید و از خلوت و تنهایی لذت می برید، خوشبختانه امروز به کام شما است و فرصت فراغتی دست می دهد تا باخیال راحت با خودتان خلوت کنید.

منبع: برترین ها
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1197

به "فال روزانه 1398، 10، 29" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 1398، 10، 29"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید