زنوزی: رد پای آقازاده ها در اسپانسر ها و قرارداد ها دیده می شود

به گزارش مجله آراد، محمدرضا زنوزی شامگاه جمعه درباره برگزاری جلسه با یک نماینده از این تیم گفت: باید با مدیر عامل تمامی باشگاه ها جلسه بگذارند، ما مطیع جمع هستیم هر تصمیمی در آن جلسه گرفته شود اعمال خواهیم کرد.

زنوزی: رد پای آقازاده ها در اسپانسر ها و قرارداد ها دیده می شود

او با اشاره به دلیل برگزاری بازی ها به برنامه رادیویی چهارچهار دو رادیو جوان گفت: از تبلیغات محیطی هزینه دریافت کرده اند تا بازی ها برگزار شود و پرداختی ها را به شستا انجام دهند.

زنوزی درباره حضور آقازاده های فدراسیون فوتبال اظهار کرد: فرزندان آن ها ویلموتس را وارد فوتبال می کند و پسر فرد دیگری برای او وکیل می آورد. علت حضور فرزندان برخی افراد در فوتبال چیست؟

مالک باشگاه تراکتور افزود: 15 باشگاه اعلام کردند که بازی نمی کنند، اما کسی حرف ما را نمی شنود؛ باشگاه های شهرستانی هم باید اظهار نظر کنند و حقوق آن ها و لیگ های دسته یک در نظر گرفته شود.

او با اشاره به اینکه مردم هزینه فوتبال را پرداخت می کنند تاکید کرد: رد پای آقازاده ها در اسپانسر ها و قرارداد ها دیده می شود این در حالی ست که آن مسئولیتی ندارند.

زنوزی به وجود ایراد اساسی در ورزش تاکید کرد و گفت: فدراسیون فوتبال به نوعی بنگاه اقتصادی ست بنابراین افرادی که در مدیریت بیزینس قوی هستند باید در آن نقش پررنگی ایفا کنند.

مالک باشگاه تراکتور با اشاره به موفقیت افرادی مانند دایی مجیدی و مهدوی کیا در حوزه اقتصادی و فوتبال اشاره کرد و گفت: این جوانان سرمایه های مملکت هستند و به علت 70، 80 میلیارد پول شستا نباید سرمایه های کشورمان را از بین ببریم.

او درباره شرایط حضور این تیم در لیگ برتر اظهار کرد: اگر به بیانیه ای که تنظیم کردیم رسیدگی نشود آن را به فیفا می فرستیم.

زنوزی در پایان با اشاره به ضعف اساسنامه شرح داد: مدیران نمی توانند هر جا که به نفعشان پشت فیفا و در جای دیگر پشت وزارت ورزش پنهان شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 مرداد 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1191

به "زنوزی: رد پای آقازاده ها در اسپانسر ها و قرارداد ها دیده می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنوزی: رد پای آقازاده ها در اسپانسر ها و قرارداد ها دیده می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید