دستگیری 15 اوباش سابقه دار در غرب استان تهران، 77 نفر از اراذل و اوباش احظار شدند

به گزارش مجله آراد، فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش در 6 شهرستان تابعه و دستگیری 15 اوباش سابقه دار طی 48 ساعت، گفت: پلیس با کسانی که از قصد ایجاد ناامنی و شرارت دارند، به شدت و قاطعیت برخورد خواهد کرد.

دستگیری 15 اوباش سابقه دار در غرب استان تهران، 77 نفر از اراذل و اوباش احظار شدند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد: طرح شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش طی 48 ساعت گذشته به طور همزمان در 6 شهرستان تابعه غرب استان تهران برگزار گشت.

وی گفت: در جریان این طرح، 15 تن از اراذل و اوباش سابقه دار در چند عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی استان منتقل شدند که در شهرستان های بهارستان 6 نفر، قدس 5 نفر، شهریار و اسلامشهر هر کدام 2 نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به احضار و کنترل 77 تن از اراذل و اوباش سابقه دار شرح داد: این طرح بنابر درخواست عمومی و مطالبه بیشتر شهروندان غرب استان تهران و بر پایه وظیفه ذاتی پلیس به مرحله اجرا گذاشته شد.

سردار ظهیری در پایان گفت: پلیس با افرادی که بخواهند ناامنی و شرارت ایجاد کنند برابر قانون و به شدت، برخورد لازم را انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1408

به "دستگیری 15 اوباش سابقه دار در غرب استان تهران، 77 نفر از اراذل و اوباش احظار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 15 اوباش سابقه دار در غرب استان تهران، 77 نفر از اراذل و اوباش احظار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید