خبرنگاران معتمدان هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراها در کاشمر معین شدند

به گزارش مجله آراد، مشهد- خبرنگاران- فرماندار و رییس هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کاشمر از تعیین شدن معتمدان هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر کاشمر اطلاع داد.

خبرنگاران معتمدان هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراها در کاشمر معین شدند

مسلم ساقی روز شنبه به خبرنگار خبرنگاران گفت: 25 نفر از 30 نفر معتمدان، روحانیان و اقشار مختلف مردم که موردتایید هیات نظارت شهرستان قرار داشتند برای تشکیل هیات اجرایی دعوت شدند و با رای گیری از آنان هشت نفر عضو اصلی و پنج نفر عضو علی البدل هیات اجرایی انتخابات در شهرستان کاشمر انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: در این راستا حسن امیری مقدم، هادی مازنی، محمد حسن طلعتی، قاسم تارم، محمد حسین مدرسی ،علیرضا مقرونی، علیرضا ناصری و محمود عیسائی به عنوان اعضای اصلی و محمد نجاتیان شجاعی، جواد بیجندی، حسن رمضانی، سیدحسن سیدی مقدم و حسن مرتضوی به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخاب شدند.

فرماندار کاشمر ادامه داد: تا به امروز سه نفر که یک نفر آنها دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس، یک نفر مدرک حوزوی و یک نفر لیسانس است برای عضویت در شورای شهر ثبت نام نموده اند.

وی گفت: داوطلبین می توانند علاوه بر روش های غیر حضوری، برای ثبت نام حضوری نیز از ساعت هشت تا 18 هر روز به فرمانداری مراجعه کنند.

مرکز شهرستان 138 هزار نفری کاشمر در 228 کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است. این شهرستان مرکب از 2 بخش و 35 روستا است و 38 هزار نفر از جمعیت آن ساکن روستاها هستند.

کاشمر در 228 کیلومتری مشهد واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1657

به "خبرنگاران معتمدان هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراها در کاشمر معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معتمدان هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراها در کاشمر معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید