خبرنگاران معاون استاندار تهران: مشارکت بالا در انتخابات جلوه ای از اتحاد ملی است

به گزارش مجله آراد، تهران- خبرنگاران- معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با بیان اینکه مشارکت بالا در انتخابات جلوه ای از اتحاد ملی است، گفت: هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای ایجاد انتخاباتی سالم و با امنیت کامل تقویت می گردد.

خبرنگاران معاون استاندار تهران: مشارکت بالا در انتخابات جلوه ای از اتحاد ملی است

به گزارش خبرنگاران از اعلام روز دوشنبه استانداری تهران؛ حمیدرضا گودرزی در جلسه ستاد امنیت انتخابات استان تهران که به شکل ویدئو کنفرانس برگزار گردید با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات گفت: همه باید برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیش از پیش کوشش نمایند.

وی با اشاره به برگزاری چهار انتخابات در استان تهران اضافه کرد: تامین امنیت انتخابات کاری مهم است که مورد توجه جدی است و هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای ایجاد انتخاباتی سالم و با امنیت کامل تقویت می گردد.

رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران با بیان اینکه همه کوشش ها باید به منظور حضور حداکثری مردم توام با امنیت و سلامت صورت گیرد، مطرح نمود: آنالیز شرایط انتخابات قبل در دستورکار واقع شده است تا با جمع بندی و احصاء نقاط ضعف، زمینه برای برگزاری مطلوب انتخابات فراهم گردد.

گودرزی سپس گفت: امنیت انتخابات، رکن و اساس برگزاری انتخابات سالم در کشور است بر همین اساس از مدت ها قبل تدابیر و برنامه ریزی های لازم به منظور برگزاری انتخابات در 28 خردادماه اتخاذ شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1751

به "خبرنگاران معاون استاندار تهران: مشارکت بالا در انتخابات جلوه ای از اتحاد ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون استاندار تهران: مشارکت بالا در انتخابات جلوه ای از اتحاد ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید