خبرنگاران دوره آموزشی تاب آوری در قزوین به شکل مجازی برگزار شد

به گزارش مجله آراد، قزوین - خبرنگاران - دوره تاب آوری با حضور 200 تن از کارشناسان حضور های اجتماعی و بهزیستی به شکل مجازی برگزار شد.

خبرنگاران دوره آموزشی تاب آوری در قزوین به شکل مجازی برگزار شد

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل بهزیستی قزوین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنکار خبرنگاران گفت: دوره آموزشی تاب آوری با حضور 200 نفر از مسوولان و کارشناسان اداره کل بهزیستی و حوزه های اجتماعی استان قزوین با هدف ارتقای سطح و توان روانی خدمت دهندگان برنامه های امور اجتماعی در تمامی دفاتر به ویژه اورژانس اجتماعی برگزار شد.

پری میرزایی افزود: در این دوره آموزشی بیش از 100 تن از کارشناسان آسیب ها و اورژانس اجتماعی و همچنین 40 کارشناس حوزه خانواده و زنان، 15 کارشناس حوزه شبه خانواده و 15 کارشناس حوزه بچه ها و نوجوانان شرکت کردند.

این مسوول افزود: نزدیک به 350 کارشناس اجتماعی شامل کارشناسان مراکز دولتی و غیر دولتی و کارشناسان امور آسیب دیدگان اجتماعی و اورژانس اجتماعی، امور شبه خانواده، خانواده و زنان و همچنین امور بچه ها و نوجوانان در استان قزوین فعالیت می کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی بهزیستی استان قزوین با اشاره به اینکه تاب آوری در کمک به حل بحران های اجتماعی نقش عمده ای ایفا می کند،گفت: شناخته شده ترین عاملی که با تاب آوری اجتماعی رابطه معکوس دارد آسیب پذیری اجتماعی است که به همین دلیل اداره کل بهزیستی استان قزوین در این موضوع برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.

بهزیستی قزوین دارای 110 هزار مددجو است.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1441

به "خبرنگاران دوره آموزشی تاب آوری در قزوین به شکل مجازی برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دوره آموزشی تاب آوری در قزوین به شکل مجازی برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید