ثبت نام 616 داوطلب انتخابات شوراهای روستا در شهرستان همدان

به گزارش مجله آراد، خبرنگاران/همدان فرماندار همدان از ورود قابل توجه جوانان و افراد دارای تحصیلکرده به عرصه داوطلبان شوراهای اسلامی روستا در شهرستان اطلاع داد و گفت: 616 نفر در این دوره از انتخابات برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان همدان ثبت نام کردند.

ثبت نام 616 داوطلب انتخابات شوراهای روستا در شهرستان همدان

محمدعلی محمدی اضافه نمود: از 616 داوطلب ثبت نام شده، 431 داوطلب مربوط به روستاهای بخش مرکزی و 185 داوطلب مربوط به روستاهای بخش شراء است.

وی با بیان اینکه بخش مرکزی 53 روستا و بخش شراء 30 روستای واجد شرایط تشکیل شورا دارد، اضافه نمود: در مجموع 287 کرسی عضویت شوراهای اسلامی روستا در شهرستان همدان داریم.

محمدی با اشاره به مشارکت قابل توجه داوطلبان شوراهای اسلامی در روستاهای بخش مرکزی همدان توضیح داد: 22 درصد از داوطلبان ثبت نام شده در بخش مرکزی سابقه عضویت در ادوار گذشته شوراهای روستا را داشته اند و 78 درصد داوطلبان برای نخستین بار به این عرصه قصد ورود دارند.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فرمانداری همدان، وی در خاتمه یادآور شد: پس از آنالیز صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی روستا در هیات های اجرایی و نظارت بخش طبق ماده 54 آیین نامه اجرایی مراتب تأیید و رد صلاحیت در تاریخ دوم خرداد ماه توسط بخشداران به داوطلبان ابلاغ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1724

به "ثبت نام 616 داوطلب انتخابات شوراهای روستا در شهرستان همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 616 داوطلب انتخابات شوراهای روستا در شهرستان همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید