ترامپ: من استیضاح نشدنی هستم!

به گزارش مجله آراد، دونالد ترامپ با تمسخر این ایده که بتوان یک مدیر اجرایی با سابقه ای درخشان و مملو از دستاورد همچون او را از کار برکنار کرد، یک هفته جنجالی دیگر را به عنوان رئیس جمهوری آمریکا شروع کرد.

ترامپ: من استیضاح نشدنی هستم!

به نقل از یاهو نیوز، اظهارات روز آدینه دونالد ترامپ در مدح خود شامل دو گزینه اش برای دیوان عالی آمریکا می شد. او همچنین مدعی شد در دو سال و نیم اول ریاستش بیش از دیگر رهبران کاخ سفید خدمت نموده است و در ادامه اینگونه نتیجه گیری کرد که در گزارش مولر، شهادت مولر و جیمز کومی به پیروزی دست یافته است.

توییت ترامپ در واکنش به رای گیری روز پنج شنبه در کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا برای ایجاد قوانینی بود که به لحاظ تئوری می تواند منجر به استیضاح احتمالی رئیس جمهوری آمریکا و در نهایت برکناری بالقوه او از کاخ سفید گردد.

این وضعیت یک سناریوی کاملا فرضیه ای است. اما در حالی که دموکرات ها درباره پیگیری استیضاح است در آستانه انتخابات 2020 اختلاف نظر دارند، جری نادلر، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان بر پایه دیدگاه اکثریت کمیته گفت قطعنامه قوانین پایه یک گام ضروری بعدی در تحقیقات ما درباره فساد، مانع تراشی و سوء استفاده از قدرت است.

نادلر به عالی ترین اقتصاد یا آمار پایین بیکاری برای سیاه پوستان، لاتین تبارها، آسیایی ها و زنان که به گفته ترامپ بسیار حائز اهمیت است، اشاره ای نکرد. نظر نادلر ممکن است در قانون اساسی هم که تشریح می نماید استیضاح، بدون استثنا درباره آمار شغل یا میانگین بازار سهام برای جرایم بزرگ و بزه توصیه می گردد، مورد حمایت قرار بگیرد.

ترامپ آدینه در سه پیغام توییتری متوالی نوشت: شما چطور رئیس جمهوری را استیضاح می کنید که به ایجاد شاید عالی ترین اقتصاد در تاریخ کشور شما یاری نموده است؟ بهترین آمارها برای بیکاری، خصوصا برای سیاه پوستان، لاتین تبارها، آسیایی ها و زنان. امروز افراد بیشتری نسبت به سابق کار می نمایند. بازسازی نظامی و خدمات درمانی کهنه سربازان تبدیل به اولویت اول شد. به زودی شمار بی سابقه ای قاضی خواهیم داشت، خصوصا دو قاضی برای دیوان عالی.

او در ادامه نوشت: بیش از دیگر روسای جمهوری در این دو سال و نیم اول کار کردم، آن هم با وجود پیگیری موهومات ساختگی و جعلی که غیر قانونی علیه من در جریان بود. پیروزی در گزارش مولر، شهادت مولر، جیمز کومی و گزارش بازرس کل نشان می دهد افراد فاسد طوری که هرگز در گذشته دیده نشده، متحد شدند. شما روسای جمهوری را بابت انجام یک کار خوب و فوق العاده استیضاح نمی کنید. هیچ نوع همدستی و مانع تراشی وجود نداشت و تنها شاهد ارتکاب جرایم خیانت بار از سوی طرف دیگر بودیم که دموکرات ها رهبری آن را بر عهده داشتند. مایه تاسف است!

،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 438

به "ترامپ: من استیضاح نشدنی هستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: من استیضاح نشدنی هستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید