برگزاری بزرگداشت در حوزه چاپ در 24استان کشور، برگزاری نشان چاپ و نشان شیرازه در آینده نزدیک

به گزارش مجله آراد، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهرزاد دانش گفت: همچون سال های گذشته در پاییز سال جاری برنامه سالانه بزرگداشت حوزه چاپ و تکریم از دست اندرکاران آن در سراسر کشور انجام شد.

برگزاری بزرگداشت در حوزه چاپ در 24استان کشور، برگزاری نشان چاپ و نشان شیرازه در آینده نزدیک

جهت دریافت مشاوره خدمات طرح روی جلد کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

وی ادامه داد: طبق هماهنگی های به عمل آمده از سوی دفتر چاپ و نشر با ادارات کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ها، برنامه هایی در 24 استان برگزار گردیده است. بزرگداشت حوزه چاپ و تکریم از دست اندرکاران با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبتنی بر پیشگیری های لازم در حفظ فاصله اجتماعی و پوشش حفاظت های فردی و پرهیز از تجمع برگزار گردیده اند و از اهالی برگزیده چاپ تقدیر به عمل آمده است.

مدیرکل دفتر چاپ و نشر همچنین دربارۀ دیگر برنامه های اجرا شده در استان ها نیز گفت: بازدید از واحدهای چاپی، گفت و گو با صاحب نظران، متخصصان و فعالان حوزه چاپ، آنالیز مسائل و موانع و دریافت پیشنهادات و طرح ها از دیگر برنامه های اجرا شده در استان ها بوده است.

دانش در سرانجام اعلام کرد: به زودی جشنواره ملی صنعت چاپ و نشر نیز کار خود را با اعلام فراخوان بخش مسابقات شروع خواهد نمود و دو برنامه نشان چاپ و نشان شیرازه را برای اهالی نشر، چاپ و طراحان پیش خواهد برد.

چندی پیش جلسه شورای سیاست گذاری نخستین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر برگزار گردید و در آن بر تقدیر از خادمان و پیشکسوتان و پدیدآورندگان در کنار برگزاری برنامه ها و نشست های علمی تاکید شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1463

به "برگزاری بزرگداشت در حوزه چاپ در 24استان کشور، برگزاری نشان چاپ و نشان شیرازه در آینده نزدیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری بزرگداشت در حوزه چاپ در 24استان کشور، برگزاری نشان چاپ و نشان شیرازه در آینده نزدیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید