انگلیس از تجهیزات 5G هواوی استفاده می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، طبق گزارشی جدید انگلیس بالاخره پس از چندماه مذاکره و برآورد از تجهیزات هواوی در شبکه اینترنت 5G خود استفاده می نماید.

انگلیس از تجهیزات 5G هواوی استفاده می نماید

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور ارزان انگلیس همراه باشید.

به گفته یکی از منابع مطلع بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس میخواهد اجازه استفاده بعضی از تجهیزات هواوی در سرویس 5G این کشور را صادر کند.

البته هنوز جزئیات این امر تعیین نیست اما گزارش های پیشین حاکی از آن است که احتمالا استفاده از تجهیزات هواوی در مواردی که خطر دسترسی چین به اطلاعات وجود دارد، محدود خواهد شد.

از سوی دیگر گزارش های اولیه نیز حاکی از آن بود که 4 کریر مخابراتی بزرگ انگلیس در شبکه های 5G خود از تجهیزات هواوی استفاده می نمایند. این شرکت ها از نگرانی ها درباره خطر استفاده از تجهیزات این شرکت چینی مطلع هستند. اما آنها با یاری تجهیزات هواوی می توانند شبکه هایی ایجاد نمایند که احتمال فروپاشی در آنها کمتر است.

از سوی دیگر آنها با استفاده از تجهیزات هواوی سعی دارند شرکت های اریکسون و نوکیا را وادار نمایند قیمت های خدمات و تجهیزات خود را بکاهند.

چنین خبری در صورت صحت به ایجاد اختلاف میان آمریکا و انگلیس منجر می گردد. زیرا آمریکا به همپیمانان خود هشدار داده از تجهیزات 5G هواوی استفاده ننمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 15 آبان 1398 شناسه مطلب: 512

به "انگلیس از تجهیزات 5G هواوی استفاده می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگلیس از تجهیزات 5G هواوی استفاده می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید