امروز آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی

به گزارش مجله آراد، مهلت ثبت نام دانشجویان متقاضی انتقال و میهمانی دانشگاه های علوم پزشکی برای نیمسال دوم 99-98 امروز 21 آذر ماه جاری خاتمه می پذیرد.

امروز آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی

از وبلاگ ویکی دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگاران، نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی برای نیمسال دوم تحصیلی سال 99-98 بر اساس سامانه نقل و انتقال انجام می گردد و ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان تنها در بازه های زمانی انجام می گیرد و دانشجویان متقاضی تنها در صورت ثبت تقاضا در سامانه می توانند درخواست خود را ارائه دهند.

سامانه درخواست میهمانی دانشجویان علوم پزشکی به نشانی https://guest.behdasht.gov.ir و سامانه درخواست انتقالی دانشجویان علوم پزشکی به نشانی https://transmission.behdasht.gov.ir است. پیش از این اعلام شده بود که 10 آذر زمان ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبداء و بارگذاری مدارک ضروری است که این فرصت با توجه به درخواست های متعدد دانشگاه ها و دانشجویان مبنی بر عدم ثبت اطلاعات و مستندات تا 21 آذر ماه تمدید شد.

همچنین پس از این زمان آنالیز مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو انجام می گردد. این مهلت تمدید نخواهد شد. با توجه به زمان جدید برای ثبت نام دانشجویان، زمان ویرایش مدارک، رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء و آنالیز مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد در سامانه اعلام می گردد.

همچنین نتیجه نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی برای نیمسال دوم تحصیلی توسط دانشگاه های علوم پزشکی مقصد در بهمن ماه 98 و شروع نیمسال دوم اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 713

به "امروز آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید