اعتراف باشگاه تراکتور به حضور یک دلال در کنار تیم، دُم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

به گزارش مجله آراد، صحبت های سرمربی تیم فوتبال تراکتور نشان می دهد دلالی که از سوی کمیته اخلاق محروم شده بود در کنار تیم حضور دارد، موضوعی که مالک باشگاه آن را رد نموده بود!

اعتراف باشگاه تراکتور به حضور یک دلال در کنار تیم، دُم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

جهت دریافت مشاوره خدمات هزینه طراحی تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در تاریخ 27 خردادماه امسال در ابلاغیه ای به تمام باشگاه های لیگ فزونی از جمله تراکتور گفت از هرگونه همکاری با منصور عظیمی از فعالان حوزه دلالی فوتبال، خودداری و در صورت رویت هرگونه همکاری با وی مراتب را به این کمیته اعلام نمایند (لینک خبر).

زنوزی مالک باشگاه تراکتور پس از اطلاعیه کمیته اخلاق به سایت رسمی باشگاه تراکتور گفت: ممکن نیست اجازه دهم کسی از جیب من برای دلالان کیسه بدوزد... بحث دلالی در تراکتور بخش خصوصی اصلا بی معنی است. (لینک مطلب). صحبتی که حالا پس از گذشت هفت ماه خلاف آن ثابت شده است.

حضور این دلال (به گفته کمیته اخلاق) و انجام فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور توسط او، در دو سال اخیر بارها از سوی رسانه های مختلف مطرح شده اما هربار به نوعی از سوی مسئولان باشگاه تبریزی تکذیب شد تا اینکه ساکت الهامی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در روبرو با سوال خبرنگاران مبنی بر نقش منصور عظیمی در باشگاه تراکتور گفت: کار جابجایی باشگاه دست عظیمی است. از اول فصل هم آنجا (باشگاه تراکتور) بوده، بحث الان هم نیست، او در دو سال گذشته هم در تراکتور بوده است. (صوت الهامی در زیر قابل شنیدن است).

با استناد به صحبت های الهامی که به نوعی اقرار باشگاه تراکتور به نقش عظیمی در این باشگاه محسوب می گردد، تعیین شد این دلال در زمان محرومیت و با وجود ابلاغیه کمیته اخلاق در باشگاه تراکتور نقش پُر رنگی داشته و تکذیب های مکرر مدیران باشگاه تراکتور فرار از واقعیت بوده است. در این شرایط به نظر می رسد لزوم ورود دوباره کمیته اخلاق به این ماجرا بیش از پیش احساس می گردد و باید دید تضمین اجرای احکام کمیته اخلاق در باشگاه ها چیست.

در یک فصل و نیم اخیر که حضور بعضی واسطه ها و دلال ها در باشگاه تراکتور پُر رنگ شده، 9 بازیکن خارجی و چهار مربی در باشگاه تراکتور حضور داشته و دارند که بیشتر آنها در این تیم ناموفق بوده اند. آماری عجیب برای یک باشگاه خصوصی که از جیب هزینه می نماید! هزینه های غیر قابل باور برای بعضی بازیکنانی که کیفیت فنی چندانی هم از خود نشان نداده اند از جمله جذب فورچونه که تراکتور او را گران ترین خرید تاریخ لیگ برتر نامیده بود. در تازه ترین ماجرا نیز کنستانت درخواست حدود 800 هزار یورو از تراکتور نموده آن هم بدون اینکه یک دقیقه هم برای این تیم به میدان برود. (لینک مطلب).

با این همه اتفاق عجیب در باشگاه تراکتور و مسئولیت یک دلال در جابجایی باشگاه، زنوزی بدون توجه به دلایل شکست های تیمش در دو فصل اخیر، هربار بهانه ای جدید برای ناکامی های تراکتور عنوان می نماید. یکسری اتفاقات مدیریت می گردد تا نتایج و کارها به ضرر تراکتور رقم بخورد. چه در حوزه رسانه، چه داخل زمین و چه بیرون از زمین. این جدیدترین اظهارات زنوزی است. او البته پیش تر هم گفته بود که نمی خواهند تراکتور قهرمان گردد. آیا بهتر نیست برای یک بار هم که شده زنوزی به جای این صحبت ها نگاهی به اطرافش و اطرافیانش بیندازد و ببیند چه کسانی تراکتور را به این حال و روز انداخته اند.

آیا حضور یک دلال در ساختار باشگاه تراکتور خلاف حکم کمیته اخلاق نیست؟ مدیران باشگاه تراکتور که همیشه در صحبت های خود کمیته اخلاق را به دلیل عدم صدور حکم علیه محسن فروزان خطاب قرار داده اند، چرا به پرونده ای که حکم آن از سوی کمیته اخلاق به این باشگاه ابلاغ شده توجه نمی نمایند؟!

با تکذیب های قبلی زنوزی و صحبت های اخیر الهامی حال این سؤال پیش می آید که باید دُم خروس را باور کنیم با قسم حضرت عباس را؟!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 819

به "اعتراف باشگاه تراکتور به حضور یک دلال در کنار تیم، دُم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف باشگاه تراکتور به حضور یک دلال در کنار تیم، دُم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید