اعتراض به کمپین انتخاباتی حسین دهقان به خاطر سوء استفاده از یک عنوان

به گزارش مجله آراد، تهران (پانا) - یک روزنامه نوشت: وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از معدود افرادی است که کاندیداتوری خود را در انتخابات 1400 به طور رسمی در اظهارنظرها و مواضع اعلام کرده و به طور طبیعی برنامه ها و تحرکات انتخاباتی را نیز در دستور کار قرار داده است.

اعتراض به کمپین انتخاباتی حسین دهقان به خاطر سوء استفاده از یک عنوان

به گزارش روزنامه جوان، بدیهی است که او به عنوان یک شهفرایند ایرانی واجد شرایط این حق را دارد که خود را در معرض رأی ملت ایران قرار دهد و در انتخابات 1400 برنامه هایش را در معرض رأی و داوری ملت قرار دهد. تا اینجای کار اقدامات غیررسمی او در صورتی که مغایرتی با قانون انتخابات نداشته باشد، بلااشکال است؛ اما اشکال وارد به کمپین تبلیغاتی آقای دهقان، استفاده مکرر از عنوان مشاورت رهبری در اخبار و مصاحبه های منتشر شده از وی است.

این در حالی است که استفاده از این عنوان برای تحرکات انتخاباتی و مسائل خارج از مأموریت های مرتبط با عنوان مشاورت، بر خلاف ضوابط است. حال آنکه این اقدام برخلاف نظر آقای دهقان در جریان است، بنابراین انتظار می رود وی از ادامه این فرایند جلوگیری کند و اجازه سوءاستفاده از عنوان مرتبط با رهبری را برای استفاده شخصی خود ندهد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1633

به "اعتراض به کمپین انتخاباتی حسین دهقان به خاطر سوء استفاده از یک عنوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض به کمپین انتخاباتی حسین دهقان به خاطر سوء استفاده از یک عنوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید