استاندار سقطری یمن امارات را تهدید کرد

استاندار سقطری یمن در سخنانی نیروهای وابسته به امارات در این استان را تهدید به برخورد جدی کرد.

استاندار سقطری یمن امارات را تهدید کرد

با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از شبکه الجزیره، رمزی محروس، استاندار سقطری یمن در سخنانی خطاب به شورای انتقالی جنوب این کشور وابسته به امارات گفت که مهلت تعیین شده برای عناصر شورای انتقالی جهت عقب نشینی از اطراف سقطری و عاری ساختن شهر از مظاهر نظامی به انتها رسیده است و مقامات امنیتی طی چند ساعت آینده با قاطعیت با آنها برخورد خواهند کرد.

وی اضافه کرد: مقامات از کسانی که امنیت و ثبات استان را هدف گرفته اند، نخواهند گذشت و جامعه و بخش های سیاسی در سقطری بر سر مقابله با عناصر تخریبی و نیز برقراری امنیت، صلح و نظم اجماع دارند و حکومت (دولت مستعفی) عامل تحقق این هدف خواهد بود.

به همین دلیل، عیسی بن یاقوت، رهبر شیوخ قبایل سقطری نسبت به کوشش حامیان شورای انتقالی جنوب برای ورود به ساختمان استانداری سقطری و مسدود کردن خیابان های شهر هشدار داد و از دولت مستعفی خواست که امنیت شهروندان را فراهم نموده و از اماکن دولتی و خصوصی حفاظت کند.

رسانه ها روز چهارشنبه گزارش دادند که شبه نظامیان وابسته به امارات در خیابان های سقطری مستقر شده اند و با تحصن در مقابل ساختمان استانداری و بانک مرکزی سقطری، خواهان استعفای رمزی محروس شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 10 آبان 1398 شناسه مطلب: 498

به "استاندار سقطری یمن امارات را تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار سقطری یمن امارات را تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید