آخرین مهلت ارسال پیامک وام یک میلیونی

به گزارش مجله آراد، ارسال پیامک های وزارت رفاه با سرشماره v.refah برای تمام سرپرستان خانواری که یارانه نقدی ماهانه دریافت و علاقه مند بودند از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا برخوردار شوند از 27 فروردین شروع شد و سرپرستان خانوار تا 31 فروردین ماه فرصت داشتند که در صورت تمایل کدملی خود را برای این سرشماره ارسال نمایند تا بتوانند وام خود را چهارم اردیبهشت ماه دریافت نمایند.

آخرین مهلت ارسال پیامک وام یک میلیونی

به گزارش ایسنا، از آنجا که ارسال کدملی به منزله تاییدیه رسمی دریافت قبول و کسر اقساط از حساب یارانه است، وزارت رفاه تاکید داشت که سیمکارت باید حتما به نام سرپرست خانوار باشد و اگر سرپرست سیمکارتی به نام خود ندارد باید نسبت به تهیه آن اقدام کند.

چهارم اردیبهشت بر اساس اعلام بانک مرکزی بیش از 96.5 درصد متقاضیان یعنی 16 میلیون و 547 هزار و 743 خانواده وام خود را دریافت کردند و 34 هزار نفر از سرپرستان که ثبت نام نموده بودند به دلیل وجود مشکلاتی در حساب بانکی خود نظیر مسدودی حساب، پیروز به دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی نشدند.

قرار است وزارت رفاه علت عدم واریز را تا شنبه هفته آینده (13 اردیبهشت ماه) به صورت پیامکی به افراد مذکور اعلام کند.

اما برای آن دسته از سرپرستان خانواری که به هردلیلی نتوانستند سیم کارت تهیه نمایند دو بازه زمانی درنظر گرفته و از سوی سخنگوی تهسیلات حمایتی کرونا اعلام شد که اگر سرپرستان خانوار تا هفتم اردیبهشت ماه کدملی خود را ارسال می نمایند کوشش می گردد تا واریز وام پنجشنبه همان هفته (11 اردیبهشت) برایشان صورت گیرد.

همچنین مقرر شده آن دسته از افرادی که از 7 تا 18 اردیبهشت کدملی خود ارسال نمایند، انتهای ماه مبارک رمضان این وام را دریافت نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 8 تیر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1099

به "آخرین مهلت ارسال پیامک وام یک میلیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ارسال پیامک وام یک میلیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید