آخرین کوشش ها برای تعطیلی مسابقات لیگ برتر

به گزارش مجله آراد، چند باشگاه لیگ رجحان از هیچ کوشش برای تعطیلی مسابقات لیگ برتر دریغ نمی نمایند.

آخرین کوشش ها برای تعطیلی مسابقات لیگ برتر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، با وجود اینکه وزارت بهداشت از ازسرگیری مسابقات لیگ برتر خبر داده است همچنان چند باشگاه پرطرفدار لیگ فزونی در حال رایزنی برای تعطیلی این مسابقات هستند.

باشگاه هایی چون سپاهان، استقلال، تراکتور، شهر خودرو و... بدون توجه به خواسته طرفداران شان به دنبال این هستند تا به هر شکلی شده مانع شروع دوباره این فصل از رقابت های لیگ برتر شوند.

این باشگاه ها به غیر از شهر خودرو اعتقاد دارند این فصل باید بدون مشخص قهرمان به اتمام رسیده و 4 تیم اول که خودشان به همراه پرسپولیس هستند راهی لیگ قهرمانان آسیا شوند، مالک شهر خودرو هم برای پرداخت طلب بازیکنان تیمش به مشکل خورده و به دنبال تعطیلی لیگ و عدم پرداختی به اعضای تیمش به بهانه ناتمام ماندن لیگ است.

جالب اینکه در 48 ساعت اخیر شاهد مصاحبه پزشکان و چند بازیکن این تیم ها و خواسته شان برای تعطیلی لیگ بوده ایم. این در حالی است که سرمربیان شان برای اینکه از چشم طرفداران خود نیفتند در این زمینه سکت اختیار نموده و ترجیح می دهند به طور مستقیم اعلام موضع نکنند!

باید دید فردا ستاد مبارزه با ویروس کرونا در ورزش که اتفاقا رئیس آن مدیرعامل پیشین سپاهان بوده چه تصمیمی در خصوص آینده لیگ برتر خواهد گرفت. اگرچه او اخیرا از سوی طرفداران پرسپولیس متهم به سپاهانی بودن شده و اینکه این مسئله در تصمیمش نهایی اش برای سرنوشت لیگ برتر تاثیرگزار خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aradbld.ir شناسه مطلب: 1145

به "آخرین کوشش ها برای تعطیلی مسابقات لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین کوشش ها برای تعطیلی مسابقات لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید